top of page

Prowadzenie ksiąg i ewidencji podatkowych

Prowadzenie biznesu ma wiele aspektów. W praktyce często bywa tak, że właściciele potrzebują wsparcia oraz obsługi księgowo-rachunkowej przez profesjonalne biuro rachunkowe. Specjalizujemy się w spieraniu przedsiębiorców w prowadzeniu oraz porządkowaniu ewidencji podatkowych oraz innych obszarach wymagających znajomości obowiązujących przepisów podatkowych. Dzięki naszej współpracy klienci mogą zapomnieć o uciążliwych obowiązkach i skoncentrować się na prowadzeniu biznesu.

Prowadzenie ksiąg 

Każdy przedsiębiorca jest zobligowany do ewidencjonowania operacji gospodarczych firmy. W związku z tym prawo nakłada na większość z nich obowiązek prowadzenia ksiąg rachunkowych, będących rejestrem działań firmy wraz z wydatkami i przychodami. Skrupulatne ich prowadzenie to nasze zadanie, z którego wywiązujemy się sumiennie i terminowo.

Ewidencje podatkowe 

Nasze biuro rachunkowe specjalizuje się także w prowadzeniu ewidencji podatkowej. To ważne z punktu widzenia dopełnienia przed przedsiębiorcy różnych obowiązków fiskalnych. Oprócz zarządzania ewidencją podatkową, reprezentujemy także naszych klientów przed urzędami oraz instytucjami. W razie konieczności, wspieramy też naszych klientów w sporach księgowych.

Zachęcamy Państwa do kontaktu – w trakcie rozmowy lub spotkania ustalimy, jakie są Państwa potrzeby oraz co my, jako profesjonalne biuro rachunkowe, możemy dla Państwa zrobić. Nasza oferta jest elastyczna i za każdym razem dopasowujemy ja do indywidualnych oczekiwań klienta.

bottom of page